NASZE JACHTY

Nasze Jachty

Sigma Active Ocean

two sigma dinghies sailing with gennakers in Tenerife

o jachcie

Jacht zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Niektórzy z Was napewno znają Sigmę z polskich jezior. Wersja Ocean jest wykonana specjalnie na zamówienie Amarilla Sailing Club. Dzięki temu jest idealnie przystosowana do warunków panujących na Kanarach.
W spokojniejsze dni Sigma jest wymarzonym jachtem dla początkujących i rodzin z dziećmi. Kiedy mocniej wieje fani mocnych wrażeń nie będą rozczarowani.

Parametry

pow. grota- 10,56m2, pow. foka-6.69m2, pow. gennakera- 17,5m2; dodatkowo zestaw mniejszych żagli, rolowany fok; regulacje grota; waga- 520 kg; zanurzenie- 1,4m; ballast- 185kg; długość- 6m.

Załoga

Załoga: 2-6 osób

Laser

Laser dinghy sailing in Tenerife

o jachcie

Laser jest jedną z najpopularniejszych klas regatowych na świecie. Żegluje się na nim pojedynczo, nadaje się zarówno dla dorosłych jak i nastolatków. Często przytaczanym powodem jego popularności jest jego wytrzymałość, oraz łatwość taklowania i obsługi. Laser jest bardzo szybki- rekordowa zanotowana prędkość to 16,8 węzłów.
Dzięki bardzo ścisłej kontroli klasy różnice w kadłubie, żaglu i akcesoriach pomiędzy dwoma egzemplarzami są praktycznie nieistniejące. Podczas regat jest to jacht faworyzujący sprawność fizyczną, subtelną pracę sterem, technikę trymowania oraz taktykę żeglarza.

Parametry

W Amarilla Sailing Club posiadamy wszystkie 3 typy ożaglowania: 4.7, Radial, Standard.

Załoga

Załoga: 1 Waga: 64 kg

RS Zest

a man falling into the ocean while sailing rs zest dinghy in tenerife in the winter

o jachcie

Idealny jacht dla początkujących i dzieci. Bardzo prosty w obsłudze, lekki ale niezwykle wytrzymały. Dobicie do pomostu czy skał nie jest mu straszne! Mogą na nim pływać jedna lub dwie osoby. Ciekawy design z neonowym żaglem przyciąga uwagę i sprawia że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Załoga

Załoga: 1-2 Waga: 68 kg

RS Aero

a sailor sailing rs aero in the winter in tenerife

o jachcie

Brytyjski jacht jednoosobowy zaprojektowany w 2014 roku. Nowoczesna konstrukcja, lekkość i zwinność to cechy charakterystyczne Aero. Posiada 3 typy ożaglowania, dzięki czemu mogą na nim pływać wszyscy- od starszych dzieci do ciężkich dorosłych. Jeżeli jesteś fanem jednoosobowych dinghy np. Lasera- RS Aero to jacht, który pokochasz!

Załoga

Załoga: 1

Waga: 30 kg

RS Neo

single handed dinghy rs neo in tenerife

o jachcie

Wytrzymały, prosty w obsłudze i zwinny jednoosobowy jacht brytyjskiego producenta RS.

Załoga

Załoga: 1 Waga: 64 kg

Zapisz się już teraz !!

subskrypcja

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o kursach, spotkaniach i promocjach ? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapisz się już teraz do naszej Subskrypcji.

a boy sailing a laser 4.7 dinghy in tenerife