Bezpieczne wakacje podczas pandemii COVID-19?

Kursantki niosą żagiel do bazy Amarilla Sailing Club na Teneryfie

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze podejście do wielu aspektów życia, a jednym z najbardziej dotkniętych jest podróżowanie…🏖 Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego wakacje na Teneryfie podczas pandemii COVID-19 są bezpieczne.

Przed zaplanowaniem wyjazdu zastanawiamy się czy nasze wakacje są napewno dobrym pomysłem, czy nic nie zagrozi naszemu zdrowiu i czy nie stracimy pieniędzy.

Z Amarilla Sailing Club możesz liczyć na bezpieczne wakacje, dlatego nie rezygnuj z żeglarstwa tej zimy i dołącz do nas!

Dodatkowe środki ostrożności w bazie Amarilla Sailing na Teneryfie:

http://amarilla-sailing.eu/covid-19-pl/

  • małe grupy
  • zajęcia teoretyczne tylko na świeżym powietrzu
  • czarter jachtów bez kontaktu fizycznego z obsługą
  • dystans pomiędzy uczestnikami kursu
  • regularna dezynfekcja wszystkich powierzchni szkoły
  • tranzakcje bezgotówkowe

Dodatkowo do końca grudnia wprowadziliśmy elastyczną politykę rezygnacji, dlatego rezerwując kurs żeglarski z Amarilla Sailing Club nie ponosisz żadnego ryzyka!

Czy na Teneryfie jest bezpiecznie?

Większość miejsc, które odwiedzisz na Teneryfie to małe miasteczka lub wioski, a więc małe skupiska ludzi. Radzimy unikać zatłoczonych miejsc takich jak parki rozrywki, tłoczne plaże, duże hotele czy centra handlowe.

Teneryfa to wyspa słynąca z zapierających dech w piersi widoków i niezwykłej przyrody, dlatego zapewniamy, że unikanie miejsc wysokiego ryzyka nie będzie trudne! Na Kanarach będziesz bezpieczniejszy niż podczas pobytu w jakimkolwiek dużym mieście.

LOTY

✈️✈️ Większość linii lotniczych wprowadziło opcje bezpłatnej zmiany biletu, a więc niewykorzystany bilet lotniczy nie przepadnie i będziesz mógł go użyć kiedy indziej lub dostać zwrot pieniędzy!

Do 29 września rząd Polski wprowadził ograniczenia dotyczące bezpośrednich lotów z Hiszpanii do Polski. Ograniczenia te nie dotyczą lotów czarterowych, które na razie są jedyną opcją na lot bezpośredni. Jesteśmy pełni nadziei, że po 29 września znowu będziemy mogli latać Wizzairem i Ryanairem!

Aby być na bieżąco z działaniami rządu polskiego, śledź informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/luksemburg/zakaz-lotow-miedzynarodowych-od-16-wrzesnia-nowa-lista-panstw

Nie rezygnuj z tego, co kochasz podczas pandemii ❤️

⛵️Zarezerwuj swoje miejsce na zimowym kursie żeglarskim na Kanarach!

http://amarilla-sailing.eu/kursy-i-szkolenia/

Do zobaczenia na Teneryfie!