COVID-19-PL

COVID-19

informacja

Bezpieczne wakacje – przeczytaj informacje o COVID-19

Kurs się nie odbędzie? Nie możesz dolecieć? Zwrócimy Ci koszty!*

Nie rezygnuj z tego, co kochasz podczas pandemii. Z Amarilla Sailing Club możesz zaplanować bezpieczne wakacje. Twoje zdrowie i komfort są naszym priorytetem. Team Amarilla Sailing Club dołoży
wszelkich starań, abyś spędził wakacje nie martwiąc się niczym.
Żeglujemy pojedynczo lub w niewielkiej grupie w zależności od typu jachtu. Dystans pomiędzy uczestnikami jest zawsze możliwy do zachowania.

*ZASADY REZYGNACJI I ODWOŁANIA WYJAZDÓW

W razie odwołania szkolenia przez organizatora z powodów niezależnych od nas, zwrócimy Ci całkowitą kwotę, którą zapłaciłeś za kurs. W razie Twojej rezygnacji z udziału w szkoleniu z powodu a) zachorowania na lub objawów COVID-19 b) niemożliwości udziału w szkoleniu przez politykę dotyczącą COVID-19 np. obowiązkowa kwarantanna po powrocie do kraju, zamknięcie granic, zwrócimy Ci pełną kwotę którą nam zapłaciłeś, jeżeli poinformujesz nas o tym do 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Linie lotnicze oddadzą Ci koszty biletu, jeżeli lot zostanie odwołany. Wiele linii lotniczych np. Ryanair pozwala na zmianę destynacji i daty nawet do kilku godzin przed wylotem bez podania powodu i bez dodatkowych kosztów.

Rekomendujemy, żebys zarezerwował apartament lub ville (nie pokój hotelowy)korzystając z portali takich jak Booking.com lub AirBNB, upewniając się, że wybrałeś opcje z bezpłatną możliwością odwołania do kilku dni przed datą przyjazdu.

WAŻNE! Jeżeli zaobserwowałeś u siebie lub swoich towarzyszy jakiekolwiek symptomy COVID-19 skontaktuj się z lekarzem i ZOSTAŃ W DOMU.

Dodatkowe środki ostrożności:

Jeżeli czarterujesz u nas sprzęt, kontakt fizyczny z obsługą klubu nie jest niezbędny.

Zapisz się już teraz !!

subskrypcja

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o kursach, spotkaniach i promocjach ? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapisz się już teraz do naszej Subskrypcji.