DLA CAŁEJ RODZINY

DLA CAŁEJ RODZINY

Żeglowanie dla całej rodziny z Amarilla Sailing Club

Wakacje inne niż wszystkie!

Amarilla Sailing Club

Wakacje inne niż wszystkie!

Amarilla Sailing Club to wymarzone miejsce na wczasy dla całej rodziny. Piękna słoneczna pogoda gwarantowana, nieziemskie widoki, ciepłe morze i przepyszne jedzenie: czego można chcieć więcej?

Amarilla Sailing Club zaprasza na żeglarską przygodę rodziców ze swoimi pociechami w każdym wieku! Niezależnie od Waszych umiejętności z nami możecie spróbować czym jest prawdziwe żeglowanie pod czujnym okiem naszych instruktorów!

Kursy dla całej rodziny to nasza specjalność! Oferujemy kursy dostosowane do Waszych oczekiwań i doświadczenia na wodzie, od początkujących do już zaawansowanych żeglarzy każdy może pływać z nami!

Dla młodszych dzieci prowadzimy żeglarskie przedszkole: nauczymy je podstaw żeglowania, wiązania węzłów, opowiemy najciekawsze morskie opowieści, z nami zrobią swoje pierwsze kroki na jachcie, a wszystko to w formie zabawy!

Nie samym żeglarstwem człowiek żyje! Zorganizujemy dla Was czas również po pływaniu! Obiecujemy, że atrakcji nie zabraknie!

Amarilla Sailing Club

Pierwsze kroki na żaglówce! 4 dni na wodzie + 2 dni zwiedzania!

Poziom: początkujący

Cena: 250 € /os. dorosła, 160 €/dziecko do 14 lat + 400-500 €/apartament rodzinny do 6 osób

Program dla wszystkich tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z żeglarstwem lub przypomnieć sobie dawno zapomniane umiejętności!

Przez 4 dni będziecie uczęszczać na 2 godzinne sesje żeglarskie rozłożone w ciągu tygodnia zależnie od warunków wietrznych! Dodatkowo prowadzone będą krótkie sesje teoretyczne! Rodzice będą pływać na jednym jachcie razem ze swoimi pociechami pod czujnym okiem naszego instruktora i dodatkową asystą naszego RIBa asekuracyjnego!

Poza tym dla młodszych dzieci zorganizujemy krótkie szkolenia żeglarskie w formie gier i zabaw tak aby przekazać im potrzebną wiedzę i nie zanudzić!

Przez pozostałe 2 dni będziecie mogli nacieszyć się urokami Teneryfy! Proponujemy 1 dniowe zwiedzanie wyspy samochodem oraz wycieczkę do parku wodnego Siam Park! Zabawy nie zabraknie!

Szkolenie teoretyczne:
1. Podstawowe terminy żeglarskie i nazwy części łódki
2. Nauka najważniejszych węzłów żeglarskich
3. Zasady prowadzenia jachtu w teorii (nazwy kursów jachtu, wiatrów itd.)
4. Podstawy meteorologii żeglarskiej
5. Omówienie najważniejszych manewrów

Szkolenie praktyczne:
1. Prowadzenie jachtu i podstawowe manewry jachtem (zwrot przez rufę, przez sztag)
2. Odchodzenie od pomostu, cumowanie
3. Manewr człowiek za burtą
4. Praca jachtem na falii, nauka prawidłowego balastowania
5. Nauka rozdysponowania zadań pomiędzy członków załogi
Wiele praktycznych porad

Sigma Active Ocean dł: 6 m ożaglowanie: 17,2m2 liczba załogi: do 6 osób (w tym instruktor)
Od czerwca do września (od soboty do soboty)*

7 noclegów. Zakwaterowanie w apartamentach 2-6 osobowych w resorcie położonym w pobliżu Mariny (do 10 minut piechotą). Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny i balkon lub taras. Na terenie ośrodka znajduje się basen. Wszystkie apartamenty są nowe i o wysokim standardzie. Wszystkim zainteresowanym przyślemy spersonalizowaną ofertę zakwaterowania zależnie od ilości osób, terminu i preferencji.

Amarilla Sailing Club znajduje się w Marinie San Miguel na południu Teneryfy. W pobliżu Mariny znajduje się mnóstwo barów, restauracji i kawiarni, więc napewno nie dopadnie Was nuda po treningach!

Marina otoczona jest malowniczymi plażami, jest tu mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych! Czas po treningach będziecie mogli spędzić plażując, chodząc na piesze wycieczki (do zdobycia dwa pobliskie szczyty- góra Amarilla i góra Roja!) czy kożystając z dostępnych atrakcji: nurkowanie, jazda konna, skutery wodne, łódz podwodna, windsurfing, kolarstwo i golf! Amarilla Sailing Club pomoże Wam zarezerwować wszystkie bilety i dowiezie Was na miejsce!

Wyjazd obejmuje jeden dzień zwiedzania wyspy samochodem. Zabierzemy Was w te najciekawsze miejsca: wjedziemy na szczytujący nad wyspą wulkan El Teide, przejedziemy przez zapierającą dech w piersiach górską wioskę Masca i odwiedzimy najpiękniejsze plaże Teneryfy! W kolejny dzień proponujemy wycieczkę do parku wodnego Siam Park! Obowiązkowy punkt programu dla calej rodziny!
Jeśli warunki wietrzne na to pozwolą zorganizujemy rejs do jednej z pobliskich marin we flotylli naszych Sigm! Jachtami popłyniemy na kolację do lokalnej restauracji gdzie nie ma menu a serwowane są tylko świeżo złownione morskie przysmaki? To dopiero przygoda! **

Dla tych którzy znają już Teneryfę lub nie są fanami parków rozrywki, proponujemy wycieczkę promem na Gomerę oddaloną o 30 mil morskich! Gomera to malutka, malownicza wyspa, pełna zieleni i zupełnie różna od Teneryfy.***

• szkolenie i opieka instruktora (4 sesje)
• asysta RIBa
• czarter jachtu Sigma Active Ocean
• 2 dni zwiedzania wyspy samochodem
• dostęp do bazy Amarilla Sailing Club z przebieralniami, leżakami, szafkami, wifi
• zakwaterowanie
• transfer z lotniska do hotelu
• opieka członków Amarilla Sailing Club podczas wyjazdu
• materiały edukacyjne

• loty (od około 400 zł z wszystkich większych miast Polski)****
• wyżywienie (możliwość dokupienia 3 daniowego lunchu-9 Euro; żywić można się w restauracjach lub gotować w apartamencie- ceny w sklepach zbliżone do polskich)
• dodatkowe lekcje żeglarskie lub dodatkowy czarter
• dodatkowe wycieczki
• prom na Gomerę

* możliwość modyfikacji terminu
** obiad/kolacja dodatkowo płatne
*** dodatkowo płatne

**** służymy pomocą w znalezieniu dogodnych połączeń

We flotylli Sigm na świeże rybki! Półdniowa wycieczka dla żeglarzy na każdym stopniu zaawansowania.

Poziom: początkujący- zaawansowany

Cena: 75€/os dorosła; 55€/dziecko lub 165€/łódka (do 5 osób)

We flotylli Sigm popłyniemy na lunch do jednej z dwóch sąsiednich Marin- Los Abrigos lub Las Galletas.

 

Jest to wycieczka dla zarówno początkujących jak i zaawansowanych żeglarzy, oczywiście zależnie od warunków wietrznych! Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z żeglarstwem na jachcie towarzyszyć będzie Wam nasz instruktor. Będzie to okazja do doskonalenia Waszych umiejętności i sprawdzenia się w nowych warunkach równocześnie rozkoszując się pięknymi widokami.

 

Kto wie kogo spotkamy po drodze? Jeśli szczęcie nam dopisze, możemy zobaczyć delfiny i walenie, które lubią podpływać do jachtów i bawić się wokół nich!

 

W Los Abrigos zabierzemy Was do jednej z naszych ulubionych restauracji na wyspie- gdzie nie ma menu, a serwowane są tylko świeżo złowione owoce morza i ryby! Jeśli jednak nie jesteście smakoszami morskich stworów czemu nie spróbować przysmaków meksykańskich, włoskich czy lokalnej areperii?

Sigma Active Ocean dł: 6 m ożaglowanie: 17,2m2 liczba załogi: do 6 osób (w tym instruktor)
  • czarter jachtu Sigma Active Ocean
  • asysta RIBa
  • koszt lunchu
  • koszt skippera/instruktora

* możliwość modyfikacji terminu
** obiad/kolacja dodatkowo płatne
*** dodatkowo płatne

**** służymy pomocą w znalezieniu dogodnych połączeń

Team

MATEUSZ

Właściciel

RAFAŁ

Bosman i instruktor

KINGA

Biuro - Finanse