TYLKO DLA KOBIET

Żagle i Joga: Tylko dla Kobiet

Dla wszystkich poziomów zaawansowania

5 dniowy Trening Żeglarski i Joga
Cena: 495 €
Kiedy:
23-27.11.2020
16-20.11.2020- grupa mieszana

 

 

 

TRENING TYLKO DLA KOBIET

Amarilla Sailing Club jest szkołą przyjazną wszystkim pasjonatom żeglarstwa. Niestety liczba mężczyzn w tym sporcie nadal przeważa nad liczbą pań. Dlatego w nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy Trening Żeglarski: Żagle i Joga Tylko dla Kobiet!

Bycie jedyną kobietą w grupie może być frustrujące. Podczas treningu tylko dla Kobiet będziecie mogły poznać inne żeglarki, wymienić się doświadczeniami i zawrzeć nowe przyjaźnie. Wszystko to w przyjaznej i pełnej wsparcia atmosferze!
Nie rezygnuj z żeglatstwa w zimie i dołącz do Amarilla Sailing Club na Teneryfie. Żagle&Joga są pzeznaczone dla wszystkich, którzy kochają aktywne spędzanie czasu i żyją pełnią życia.

Będziesz żeglował w jednym z najlepszych spotów żeglarskich na świecie, a uczyć Cię będą doświadczeni trenerzy regatowi. Codzienne zajęcia jogi pomogą Ci się wyciszyć i przygotować Twoje ciało do treningów.

Przygotuj się na nowe wyzwania!

JOGA

Joga jest idealnym uzupełnieniem treningu żeglarskiego. Zależnie od planu zajęć żeglarskich sesje jogi odbywać się będą rano na plaży niedaleko Twojego apartamentu lub o zachodzie słońca w Amarilla Sailing Club. Piękne widoki gwarantowane!

Nasi nauczyciele jogi to w pełni wykwalifikowani instruktorzy.

O TENERYFIE

Teneryfa jest zróżnicowaną wyspą o niezwykłej przyrodzie. Są tu świetne warunki do uprawiania wielu sportów takich jak wind i kitesurfing, surfing, chodzenie po górach czy kolarstwo. Jeżeli chciałbyś spróbować któregoś z nich- daj naz znać i pomożemy Ci to zorganizować!

Jeżeli zdecydujesz się spędzić dzień wolny zwiedzając wyspę polecamy wynająć samochód i udać się na górujący nad wyspą wulkan Teide, w góry Anaga, do tętniącej życiem stolicy Santa Cruz czy na piaszczystą plażę Las Teresitas.

TRENING ŻEGLARSKI

Przez 5 dni będziesz intensywnie trenować ‘dinghy sailing’ czyli żeglarstwo rekreacyjno- sportowe. Codziennie odbywać się będą zajęcia teoretyczne i praktyka na wodzie.

Nasi trenerzy podchodzą do każdego uczestnika indywidualnie. Pomogą Ci zidentyfikować Twoje mocne i słabe strony, tak abyś niezależnie od poziomu mógł poczynić maksymalne postępy.

Żeglowanie z Amarilla Sailing Club nie tylko pomoże Ci stać się lepszym żeglarzem ale przede wszystkim będzie świetną zabawą.
Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach co zapewnia kameralną, przyjazną atmosferę.
Będziesz miał okazję poznać wielu interesujących ludzi, wymieniać się doświadczeniami i spędzić czas w towarzystwie innych miłośników morza i aktywnego życia.

Nasi instruktorzy mają lata doświadczenia w nauce zarówno amatorów jak i zawodników.
Podczas kursu będziesz miał okazję żeglować na różnych jachtach. Twój trener pomoże Ci wybrać najodpowiedniejszy typ jachtu dla Ciebie w danych warunkach pogodowych.

Jachty w Amarilla Sailing Club:
-Laser
-RS Zest
-RS Neo
-RS Aero
-Sigma Active

Dowiedz się więcej o każdym jachcie TUTAJ

Temperatura oceanu w zimie wynosi 18 C, a temperatura powietrza waha się pomiędzy 22-25 C. Zabierz ze sobą piankę grubości 1-4mm i neoprenowe buty żeglarskie. Istnieje możliwość wypożyczenia pianki i butów w klubie.

Mateusz

Pasjonat żeglarstwa,założyciel Amarilla Sailing Club.

Kinga

Ogarnia papierki, finanse, i inne sprawy lądowe.

nasz zespół

Jesteśmy tutaj aby ci pomóc

Zapisz się już teraz !!

subskrypcja

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o kursach, spotkaniach i promocjach ? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapisz się już teraz do naszej Subskrypcji.