REJSY

REJSY

Szkolenia Żeglarskie na Wyspach Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie to tropiki na wyciągnięcie ręki! Żeglując od wyspy do wyspy będziemy doskonalić umiejętności żeglarskie pod okiem doświadczonego skippera. Nasze rejsy przeznaczone są zarówno dla wytrawnych żeglarzy, jak i osób, które chciałyby pokonać swoje pierwsze mile na błękitnych wodach Atlantyku.

18-25 listopada 23

25 listopada- 2 grudnia 23

27 stycznia-3 lutego 24

3-10 lutego 24

 

Możesz dokonać rezerwacji online (na dole strony) lub poprzez kontakt z nami.

Aby zarezerwować miejsce prosimy o wpłatę 50% ceny rejsu. Kolejne 50% płatne do 30 dni przed rozpoczęciem rejsu. Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej (online) lub przelewem (online lub poprzez bezpośredni kontakt z nami)

Ceny: 850 Euro/osoba lub 1590 Euro/2 osoby

Rejs ma charakter szkoleniowo rekreacyjny. Startujemy z Teneryfy.  Podczas rejsu planujemy zarówno dzienne i nocne żeglowanie oraz kilka bloków teoretycznych . Rejs prowadzony jest przez doświadczonego skippera/kę, który/a będzie czuwał nad Waszym bezpieczeństwem, rozwojem żeglarskim i dobrą zabawą. Rozpoczniemy od obowiązkowego szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na jachcie podczas żeglowania i manewrów portowych, dzięki czemu każdy z Was będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. 

Nie zabraknie żeglarskich wyzwań, doskonalenia nowo nabytych umiejmętności, pięknych widoków wybrzeża i kanaryjskiego słońca. 

Na naszych rejsach dbamy o to, aby każdy czuł się dobrze, i wrócił do domu z niezwykłymi wspomnieniami, bogatszy o nowe doświadczenia.

Przy dobrej pogodzie staniemy na kotwicy przy jednej z naszych ulubionych plaż zamieszkiwanych przez lokalnych hippisów. Spędzimy czas opalając się, skacząc do wody, wspólnie gotując i rozkoszując się otaczającą przyrodą.

Kanary to wymagający akwen z silnymi wiatrami i długą oceaniczną falą. Oczywiście podczas rejsu mogą trafić nam się różne warunki pogodowe, przygotuj się na prawdziwe żeglowanie!

Na rejsy zapraszamy każdego, kto szuka niezapomnianych wrażeń i nie boi się nowych wyzwań. Program przygotowany jest tak, aby spełniał oczekiwania głodnych wiedzy wilków morskich i otworzył tajniki żeglarstwa przed tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na wodzie. Rejs ma charakter szkoleniowy, dlatego od każdego członka załogi wymagamy uczestnictwa w pracach jachtowych i wachtach. Ostateczna trasa i program szkolenia zostanie ustalona przez skippera w zależności od warunków i umiejętności załogi. 

Zapisz się już teraz !!

subskrypcja

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o kursach, spotkaniach i promocjach ? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapisz się już teraz do naszej Subskrypcji.